Meškal Vám let?

 Vrátili ste sa z dovolenky, pracovnej cesty alebo jednoducho meškal Vám let? U nás máte možnosť získať kompenzáciu až do výšky 600 € za meškanie letu a nič Vás to nebude stáť. Kompenzáciu je možné si uplatniť u nás so spätnou platnosťou až do 2 rokov od meškania letu. Službu poskytujeme všetkým poškodeným, ktorým sa stala táto udalosť. Aj tým, ktorí si letenku alebo zájazd nezakúpili u nás.Vyplňte formulár, ozveme sa Vám a vybavíme za Vás potrebné formality. Túto službu poskytujeme ZADARMO. 

 

 Zároveň je možné, aby ste využili naše služby a na ďalšiu cestu si priplatili službu C2C Assistent 2 € / osoba / letenka. Čo tým získate? Čítajte ďalej. 

 

Výber služby*

Meno a priezvisko*
Telefón*
E-mail*
Popis problému
Toto políčko vyplňujte len v prípade uplatňovania kompenzácie.
 

Click2Claim Asistent pre Váš pohodový let! Doporučujeme ku každému zájazdu.

K Vášmu leteckému zájazdu doporučujeme predplatenú službu Travel Asistent za 2 € / osoba!

Pri objednávke zájazdu cez naše webové stránky vyberte "Cestovné poistenie C2C Asistent" z ponuky nepovinných príplatkov pod cenníkom zájazdu. Alebo nám zavolajte, či pošlite objednávku e-mailom.

O zvyšok sa postaráme my.

V prípade problémov s Vašim letom máte k dispozícii:

  • Asistenčná linka 24 hodín denne
  • Informačný a asistenčný servis priamo na mieste problémov (telefonicky)
  • Overenie nároku na kompenzáciu, online podanie žiadosti a informačný servis o stave žiadosti prostredníctvom našej cestovnej agentúry
  • Vymoženie kompenzácie v celej EU vrátane súdneho sporu v cene
 
 

PRÁVA CESTUJÚCICH PRI MEŠKANÍ LETOV NA ÚZEMÍ EU

Právo na kompenzáciu

Právo na starostlivosť

Právo na cestovné

Do 1500 km - 250 €

Občerstvenie

Refundácia letenky

Do 3500 km - 400 €

Ubytovanie

Doprava do cieľovej destinácie

Nad 3500 km - 600 €

Telefonovanie a internet

 

 

MALI STE PROBLÉMY S VAŠÍM LETOM?

 - meškanie dlhšie ako 3 hodiny a dôvodom meškania nie je vyššia moc (okolnosti, ktoré nemôže letecký dopravca ovplyvniť, napr. katastrofy, politické nepokoje a pod.)

- zrušenie letu bez včasného informovania vopred

- preloženie letu (letecká spoločnosť predala viac leteniek, než je kapacita lietadla  a musela tak niektorých cestujúcich odbaviť iným letom, čiže Vám let preložila, alebo presmerovala)

Podľa nariadenia Európskej únie máte v týchto prípadoch nárok na finančnú kompenzáciu vo výške 250-600 € v závislosti na dĺžke letu.

Toto nariadenie je záväzné pre všetky letecké spoločnosti členských zemí EÚ a pre spoločnosti, ktoré do zemí EÚ prevádzkujú pravidelnú prepravu.