Princess Beach, Cyprus, Južný Cyprus, Larnaca, 25.3.2018, All inclusive
Číslo termínu: 58106790

Princess Beach

Cyprus » Južný Cyprus » Larnaca

Dekhelia, Hotel starstarstarstarPrincess Beach

Termín:

25.3.2018 - 1.4.2018
Ďalšie termíny

Strava:

All inclusive

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Viedeň0 odjazdových miest

Cena od:


809 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Názov zájazdu podľa organizátora: Princess Beach Hotel
Hotel
Hotel Princess Beach Hotel
Prehľad
Poloha: 

Obľúbený plážový rezort s veľmi kvalitnými službami je situovaný priamo v centre známej turistickej zóny Dhekelia len 7 km od živého letoviska Larnaca (pohodlne dostupné miestnou dopravou). Nákupné možnosti a zábavu majú hostia v bezprostrednej blízkosti ubytovania (reštaurácie, taverny, bary, minimarket, vodné športy na pláži). Transfer z medzinárodného letiska Larnaca trvá 20 minút.Popis: 

Bezbariérový hotelový rezort disponuje 138 izbami a bungalovmi rozmiestnenými v modernej hlavnej budove a priľahlej depandancii s krásnym výhľadom na more. Klientom je k dispozícii priestranná vstupná hala s recepciou, zmenárňou a lobby barom, hlavná reštaurácia, internetový kútik (za poplatok), WiFi pripojenie (za poplatok), obchod so suvenírmi, spoločenská miestnosť so satelitnou TV, práčovňa (za poplatok), úschovňa batožín, a la carte reštaurácie (medzinárodná, stredomorská), fitness centrum, masážny salón, vírivka, parné kúpele, sauna, požičovňa automobilov, veľký vonkajší bazén s umelou plážou, detský bazén, snack bar pri bazéne, opaľovacia terasa (ležadlá a slnečníky zadarmo, osušky za kauciu), mini klub, športoviská a parkovisko. Celý areál hotela je prispôsobený hendikepovaným klientom.Ubytovanie: 

Moderne zariadené priestranné dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky sú vybavené sociálnym zariadením (sprcha alebo vaňa, toaleta, fén), telefónom, klimatizáciou, rádiom, satelitnou TV (hudobné kanály), minibarom (konzumácia za poplatok), zariadením na prípravu kávy a čaju, trezorom (za poplatok) a balkónom alebo terasou. Hotel má niekoľko izieb prispôsobených hendikepovaným klientom (na vyžiadanie). Detská postieľka a vysoká jedálenská stolička je k dispozícii na vyžiadanie (za poplatok). Izby s bočným a priamym výhľadom na more sú na vyžiadanie (za poplatok). Priestrannejšie rodinné izby s možnosťou až dvoch prísteliek (pre deti) sú tiež na vyžiadanie. Všetky izby sú nefajčiarske.Šport: 

Športové aktivity ako napr. cvičenie vo fitness, aerobik, vodná gymnastika, vodné pólo, tenis, stolný tenis, volejbal, šípky a za poplatok biliard a motorizované aj nemotorizované vodné športy na pláži.
Deti: 
Pravidelné animačné programy pre deti (súťaže, športové hry, mini klub, detský bazén).Stravovanie:
All inclusive stravovanie od 07:30 do 24:00 je možné čerpať vo vybraných priestoroch hotela a zahŕňa plnú penziu formou bohatého bufetu, počas dňa ľahké občerstvenie (pečivo, zákusky, káva, čaj, zmrzlina), neobmedzené množstvo rozlievaných alkoholických (pivo, víno, vodka, rum, likéry, whisky, miešané nápoje) a nealkoholických nápojov miestnej výroby. Ostatné alkoholické nápoje vo fľašiach, turecká káva a čerstvé ovocné šťavy sú za poplatok. Pre deti je k dispozícii detský bufet. Hoteloví kuchári na vyžiadanie radi pripravia vegánsku, vegetariánsku, diabetickú alebo bezlepkovú diétu. Pri večeri je vyžadované formálne oblečenie (dlhé nohavice u mužov).


Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK