Vyhľadávanie zájazdov
Malý okruh Salalah s relaxem u moře - Omán

Malý okruh Salalah s relaxem u moře

Omán

,Malý okruh Salalah s relaxem u moře

Počet termínov:

0 termínov / 0 Last minute / 0 First moment

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasie:Okruh

Nádherné pláže, tyrkysové more, nekonečné púšte, zelená vádí a očarujúce príroda s vôňou Orientu.

1. deň
- Odlet z Prahy do Dubaja, prestup na let do Salalah.

2. deň
- Náväzný rokov do Salalah, prílet do destinácie + ubytovanie v hoteli + individuálne voľno v hoteli, nocľah.

3. deň
- Cesta do starého beduínskeho mesta Thumrait, ďalej do púšte Al nejde, adrenalínová jazda džípy medzi piesočnými dunami štvrté najväčšie púšte sveta Rub Al Khali. Pozorovanie západu slnka. Presun do púštneho tábora k občerstvenie (ďatle, arabská káva), možnosť jazdy na ťavách. Večer zakončený barbecue vrátane ochutnávky tradičnej vodnej fajky shisha. Nocľah v kempe.

4. deň
- Poznávanie púšte Rub Al Khali s návštevou legendárneho starovekého kráľovstva Ubar s jeho "strateným mestom" (lokalita je zapísaná na zozname UNESCO). Pri návrate späť do Salalah zastávka v beduínskom meste Thumrait, typický arabský piknik a na záver zastavenie vo vádí Wadi Dawka. Nocľah v hoteli.

5. deň
- Po raňajkách prehliadka Ayn Sahalnoot, jedného z najkrajších miest pohoria Dhofar. Zastavenie vo vádí Wadi Ayun s niekoľkými zastávkami na obstaranie fotografi í. Popoludní návšteva hrobky proroka Jóba. Na záver prechádzka po dvoch z najkrajších pláží oblasti - Mughsayl a Fazayah. Nocľah v hoteli.

6. deň
- Návšteva rybárskej dedinky Taqah a hradu Taqah - ofi ciálneho sídla guvernéra oblasti. Pokračovanie do starovekého mesta Sumharam (Khor Rohr), ktoré je súčasťou svetového a kultúrneho dedičstva UNESCO. Hlavné mesto oblasti Dhofar - Mirbat. Na ceste späť zastávka pri prírodných prameňov Ayn Razat. Nocľah v hoteli.

7. deň
- Návšteva múzea kadidla, ovocných plantáží a mešity Sultána Qaboos. V závere dňa prehliadka paláca Al Husn a tradičného trhu Haffah Souk. Nocľah v hoteli.

8. deň
- Voľný čas v hoteli. Možnosť kúpania, relaxácie či nákupov v Salalah.

9. deň
- Návrat späť do Prahy.

Cena zahŕňa
leteckú prepravu Praha - Dubaj - Salalah - Dubaj - Praha letiskové taxy a ďalšie poplatky ubytovanie podľa programu v hoteli ***** / púštnom kempe *** stravovanie podľa programu transfery v mieste pobytu klimatizovaným autobusom vstupy v rámci programu služby nemecky / anglicky hovoriaceho sprievodcu
Príplatky

Cena nezahŕňa:

cestovné poistenie vstupné vízum (cca 5 OMR) iné fakultatívne služby prepitné či osobné výdavky
Zľavy
dieťa (2 - 12 rokov) v sprievode 2 dospelých osôb: 25%
Poznámka

Minimálny počet účastníkov: 4

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.