Vyhľadávanie zájazdov
Edinburgh, Loch Ness, Škótska vysočina - Veľká Británia - Škótsko

Edinburgh, Loch Ness, Škótska vysočina

Veľká Británia » Škótsko

Škótsko Edinburgh Loch Ness Škótska vysočina, Hotel starstarstar

LM
FM


Edinburgh, Loch Ness, Škótska vysočina

Počet termínov:

10 termínov / 2 Last minute / 8 First moment

Strava:

Raňajky

Doprava:

letecky Praha, Bratislava

Počasie:Popis
Milí priatelia, pozývame Vás na pekný poznávací zájazd do Škótska, počas ktorého budete môcť spoznať krásy Edinburgu, Škótskej Vysočiny a jazera Loch Ness. V Edinburgu budete môcť navštíviť Edinburgský hrad hore na hradnej skale Castle Rock, slávnu ulicu Royal Mile spájajúcu krížom celým mestom Hrad s palácom Holyrood ... budete mať možnosť navštíviť jedinečnú Whisky Experience s degustáciou, a tí zdatnejší budú môcť vystúpiť hore na Arthur´s Seat s prekrásnou výhliadkou na celý Edinburg.

Za sprievodného slova delegáta vkĺznete do uličiek mesta, v ktorých spoznáte nie len súčasnosť, ale aj tajomnú a temnú stredovekú minulosť mesta ... budete mať možnosť spoznať aj hlboké podzemie mesta ukrývajúce stredoveké tajomstvá ... ak sa nebojíte, vstúpte :-) ... budete šokovaní :-) budete prekvapení :-) zažijete niečo neobyčajné ...

Jeden celý deň, v prípade záujmu, strávite zaujímavým poznávacím výletom do oblasti pestrofarebnej Škótskej Vysočiny s nádhernou panoramatickou jazdou autobusom cez jedinečnú prírodu Vysočiny so zastávkami na prekrásnych miestach, kde sa všetkou tou nádherou a čerstvým horským vzduchom budete môcť zhlboka predýchať ... s návštevou jazera Loch Ness, s možnosťou plaviť sa po jazere výletnou loďou ... a možno Vás pozdraví aj Nessie - povestná príšera z jazera :-)

Zaujímavou a krásnou je v Edinburgu rozľahlá botanická záhrada. No a tí, ktorí by radi spoznali aj temnú históriu Edinburgského stredoveku, budú môcť navštíviť v podzemí povestnú Mary Kings Close.

Možností je viacero a všetky potrebné informácie Vám ochotne a rád podá náš slovenský sprievodca, ktorý Vás bude sprevádzať celým pobytom i výletmi. Nie je potrebné aby ste ovládali angličtinu.

Na zájazde bude s Vami po celý čas náš slovenský delegát, sprievodca. Vstupné do miestnych atrakcií ako hrad, múzeá, whisky experience sa platia na mieste, delegát Vám poradí a pomôže.


Pekný 3* hotel priamo v živom centre Edinburgu, neďaleko hradnej skaly. Klasické vybavenie izieb: okno s výhľadom po okolí, sat TV. free wifi, klíma, kúpeľňa a wc.

Augustový VIP termín 27.-31.8.2017 je ubytovanie v luxusnom 4* hoteli priamo v exkluzívnej časti Edinburgu - na tzv Royal Mile, spájajúcej Kráľovský Hrad a Kráľovský Palác. Luxusné izby, raňajky podávané v luxusnej hotelovej reštaurácii ....
V skupine maximálne 4-8 účastníkov, privátne služby skúseného sprievodcu výhradne klientom tohoto VIP termínu.
Poloha
Centrum.
Vzdialenosti
Centrum.
Ubytovanie
Pekné 2 lôžkové izby s pohodlným vybavením.
Výhody a nevýhody
Výhody: Centrum mesta. Východzí bod na výlety do Vysočiny :-)
Tip
Aj pre menšie partie, Informujte sa dostatočne včas. Hotel je mimoriadne obľúbený a teda aj veľmi obsadený po celý rok.
Ďalšie informácie
Celodenný výlet Loch Ness a Škótska Vysočina je za príplatok 70 eur k cene zájazdu. Výlet je celodenný, s odchodom skoršie ráno po raňajkách a návratom až vo večerných hodinách. Celý deň strávite presunmi v modernom plneklimatizovanom autobuse, s bohatým výkladom, so zastávkami na prekrásnych miestach Škótskej Vysočiny. Súčasťou výletu je aj dlhšia zastávka pri jazere Loch Ness, možnosť prechádzky, alebo plavby loďou po jazere (plavba sa platí nad rámec ceny výletu a priamo na mieste v pokladni alebo u delegáta). Hlavné body výletu: GLEN COE, RANNOCH MOOR, LOCH NESS, URQUHART Castle, PITLOCHRY, a mnohé ďalšie krásy a zaujímavosti Škótskej Vysočiny. Kto sa zúčastní zažije a spozná, opísat sa to slovami nedá ... Ponúkaný výlet je jeden z najzaujímavejších a najkrásnejších, ktoré sa z Edinburgu podnikajú. Tvorí základ návštevy Škótska.
Stravovanie
bohaté škótske raňajky
Doprava
letecká, vrátane základnej 1+1 batožiny na palubu, transferu letisko - hotel - letisko
Program
Prvý deň, prílet, transfer na hotel, ubytovanie, začiatok prehliadky
Ostatné dni, prehliadka Edinburghu, výlet do vysočiny a na Loch Ness
Posledný deň, raňajky, transfer na letisko, odlet domov
Cena zahŕňa
leteckú dopravu so základnou batožinou na palubu, transfer letisko-hotel-letisko, ubytovanie 3x alebo 4x, raňajky 3x alebo 4x (podľa termínu pobytu), pobytovú daň, delegáta
Cena nezahŕňa
batožinu check in (zajednáme za príplatok), vstupné v rámci prehliadky mesta (platí sa na mieste), výlet Loch Ness a Vysočina je za príplatok 60 eur k cene zájazdu pri rezervácii zájazdu
Zľavy
V cene zohľadnené

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.