Coral Beach Hotel & Resort, Cyprus, Južný Cyprus, Coral Bay, 25.3.2018, All inclusive
Číslo termínu: 58106775

Coral Beach Hotel & Resort

Cyprus » Južný Cyprus » Coral Bay

, Hotel starstarstarstarstarCoral Beach Hotel & Resort

Termín:

25.3.2018 - 1.4.2018
Ďalšie termíny

Strava:

All inclusive

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Viedeň0 odjazdových miest

Cena od:


1 057 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Hotel
Hotel Coral Beach Hotel & Resort
Prehľad
Poloha:

5-hviezdičkový rezort sa nachádza priamo na piesočnatej kamienkovej pláži Coral Bay a je priľahlý k polostrovu Akamas. Centrum s mnohými reštauráciami, barmi a obchodmi je vzdialene cca 1 km. Mesto Paphos je asi 18 km od hotela a ponúka mnoho výletov. Autobusová zastávka sa nachádza v blízkosti hotela.Popis: 

Tento plážový hotel sa skladá z 424 izieb, ktoré sú rozložené na 3-podlaží hlavnej budovy a vo vedľajšej budove. K vybaveniu patrí lobby s recepciou, WLAN/prístup na internet, TV kútik, 2 bufetové reštaurácie, 4 bary, obchody, wellness a Spa centrum, ktoré poskytuje relaxáciu a odpočinok. Vonku je k dispozícii bazén, samostatný detský bazén so šmykľavkami, slnečná terasa a snack bar. Stoličky a slnečníky sú pri bazéne a na pláži zadarmo.Ubytovanie:

Komfortné dvojlôžkové izby majú kúpeľňu s vaňou (integrovaný sprchovací kút), WC, sušič vlasov, kúrenie, trezor, satelitnú LCD TV, telefón a balkón, prípadne s priamym výhľadom na more. Izby je možné rezervovať. K dispozícii sú tiež dvojlôžkové izby pre jednu osobu. Podobne vybavených, je menší počet Spar izieb. Junior suity sa nachádzajú v Executive krídle a sú len pre dospelých. Štúdiá sú priestrannejšie, možnosť ubytovania pre max. 2 dospelých a 2 deti s priamym výhľadom na more. Plážové suity sa tiež nachádzajú v executive krídle s vlastnou slnečnou terasou.Šport:

Posilňovňa, aerobik, stolný tenis. Za poplatok: kaderníctvo, masáže, sauna, vírivka, billiard, tenis, 4 golfové ihriská sú vzdialené asi 15-28 km.Deti:

Detský bazén so šmykľavkami a detským ihriskom.
Stravovanie:

All-inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu, popoludňajší čaj/kávu a sladké pečivo, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10 hodín - 24 hodín, počas jedla víno, pivo, nealkoholické nápoje a vodu.


Polpenzia: s raňajkami a večerou. 
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK